Kerkim i Avancuar (13)

Jepet me qira

Apartament 2+1 dhe papafingo me qira. &#822...

Duke Filluar nga € 40 /Dite
Jepen me qira pushimesh ne Vlore apartament 2+1 dhe papafingo buze detit
1 1 90.00 m2details
Jepet me qira

Apartamente perball detit per qira pushimesh...

Duke filluar nga € 210 Jave
Apartamente perball detit per qira pushimesh
1 1 73.50 m2details
Dyqan ne shitje ne Vlore
Ne shitje

Dyqan ne shitje ne Vlore.

€ 150,000
Dyqan ne shitje ne Vlore Ofrojmë një dyqan në shitje në Vlore. Prona e tipit njësi shërbim ...
2 103.00 m2details
Apartament në shitje në Vlorë
Ne shitje

Apartament ne shitje ne Vlore. !+1 me pamje ...

€ 46,000
Apartament ne shitje ne Vlore! Albanian Realtor Network ofron një apartament 1+1 me pamje ...
1 1 55.00 m2details
Ne shitje

Shitet apartament 1+1 ne shetitore. Ndertesa...

€ 37,000
Shitet apartament 1+1 ne shetitore                 ...
1 1 65.00 m2details
Ne shitje

Apartament ne shitje ne lungomare. 2+1 me pa...

€ 110,700
Apartament ne shitje ne lungomare
2 2 123.00 m2details
Prona ne shitje ne Vlore
Ne shitje

Prona ne shitje ne Vlore. Apartament me pamj...

€ 50,000
Prona ne shitje ne Vlore   Albanian Realtor Network ju prezanton për shitje një apart ...
1 65.00 m2details
Ne shitje

Apartamente ne shitje ne Vlore. 1+1 ne shitj...

€ 40,000
Apartamente ne shitje ne Vlore
1 1 70.00 m2details
Ne shitje

Shitje pronash ne Vlore. Apartament me nje d...

€ 48,000
Shitje pronash ne vlore
1 1 64.00 m2details
28
Ne shitje

Prone cilesore ne shitje. Papafingo ne sheti...

€ 260,000
Prone cilesore ne shitje
2 2 300.00 m2details
Ne shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore. Prane por...

€ 64,000
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore.
2 1 114.00 m2details
Ne shitje

Apartament me pamje deti ne shetitore. 2+1 n...

€ 100,000
Apartament me pamje deti ne shetitore.
2 1 98.00 m2details

Compare Listings