Your search results

Apartament ne shitje ne Vlore. !+1 me pamje deti

€ 46,000
,
add to favorites
1370

Apartament ne shitje ne Vlore!

Albanian Realtor Network ofron një apartament 1+1 me pamje deti në shitje në Vlorë. Apartamenti ndodhet ne zonen e “Kalasë” në shëtitoren e re të qyteti të Vlorës. Objekti është një ndërtim u cilësisë së lartë dhe ka 8 kate + papafingo. Në katin zero ndodhen dyqane dhe ambiente të tjera shërbimi si bare restorante etj. Objekti ndodhet vetëm 50 metra nga stacioni i urbanit. Përball objektit ndodhet një parkim i bollshëm publik tek i cili mund të parkimi mjetin tuaj pa pagesë.

Zona
Zona ku ndodhet ku ndodhet ky apartament qe ofrojme per shitje  është vetëm 10 minuta me makinë nga qendra e qytetit. Në afërsi të nderteses ndodhen dyqane, supermarkete, bar e restorante. Gjithashtu përball objektit ndodhen dhe
disa fusha tenisi, basketbolli, dhe volejbolli. Objekti është një ndërtim i viteve të fundit me apartamente te
tipeve te ndryshme si 1+1 2+1, garsoniere dhe papafingo. Apartamentet kanë pamje nga deti ballore dhe anësore.
Ndërtesa ka një ashensor funksional dhe te bollshem. Mjediset e përbashkëta janë të mirëmbajtura nga administratori
i pallatit. Ky apartament në shitje në Vlorë shtë i tipit 1+1 dhe ka hapësira të bollshme si në ambientin e ndenjjes
dhe ate të fjetjes po ashtu dhe ballkoni është i bollshëm dhe këndor duke ofruar pamje të detit dhe malit. Dyert e
jashtme të apartamentit janë të blinduara dhe cilësore.

Kontakt

Kontaktoni agjentet tanë për të vizituar këtë pronë apo të tjera si këto në ofrojmë prona ne shitje ne Vlorë të tipit rezidencial dhe tregtar dhe të shërbimeve. Në ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh si ndërmjetësim në shitje të pasurive të  patundshme, qiradhënie, manaxhimin e pronës dhe vlerësimin paraprak të saj në tregun shqiptar. Besimin tuaj në e shpërblejmë duke ju ofruar pronat me te mira ne treg dhe duke ju asistuar në çdo hap të procesit të kalimit or pronësisë.

Prona ne shitje ne Vlore

Apartament ne plazh ne shitje ne Vlore

City:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 585
Price: € 46,000
Property Size: 55 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Viti I Ndertimit: 2020-11-01

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Rezidenca Poseidon Lungomare Vlore. Projekt ...

Duke filluar nga € 2,000 m2
REZIDENCA POSEIDON LUNGOMARE VLORE REZIDENCE BANIMI DHE SHËRBIMESH NE TE CILEN KA 11 KATE MBI TOKË E  DY KATE NËNTO [more]
REZIDENCA POSEIDON LUNGOMARE VLORE REZIDENCE BANIMI DHE SHËRBIMESH NE TE CILEN KA 11 KATE MBI TOKË E  DY KATE NËNTO [more]

Dyqan ne shitje ne Vlore.

€ 150,000
Dyqan ne shitje ne Vlore Ofrojmë një dyqan në shitje në Vlore. Prona e tipit njësi shërbimi ndodhet në një nga zona [more]
Dyqan ne shitje ne Vlore Ofrojmë një dyqan në shitje në Vlore. Prona e tipit njësi shërbimi ndodhet në një nga zona [more]
2 103 m2full info
admin

Shitet apartament 1+1 ne shetitore. Ndertesa...

€ 37,000
Shitet apartament 1+1 ne shetitore                       &nb [more]
Shitet apartament 1+1 ne shetitore                       &nb [more]
11 65 m2full info
admin

Compare Listings