click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Ne shitje

Rezidenca Poseidon Lungomare Vlore
Ne shitje

Rezidenca Poseidon Lungomare Vlore. Projekt ...

Duke filluar nga € 2,000 m2
REZIDENCA POSEIDON LUNGOMARE VLORE REZIDENCE BANIMI DHE SHËRBIMESH NE TE CILEN KA 11 KATE ...
Dyqan ne shitje ne Vlore
Ne shitje

Dyqan ne shitje ne Vlore.

€ 150,000
Dyqan ne shitje ne Vlore Ofrojmë një dyqan në shitje në Vlore. Prona e tipit njësi shërbim ...
2 103.00 m2details
Apartament në shitje në Vlorë
Ne shitje

Apartament ne shitje ne Vlore. !+1 me pamje ...

€ 46,000
Apartament ne shitje ne Vlore! Albanian Realtor Network ofron një apartament 1+1 me pamje ...
1 1 55.00 m2details
Ne shitje

Apartament ne shitje ne lungomare. 2+1 me pa...

€ 110,700
Apartament ne shitje ne lungomare
2 2 123.00 m2details
Prona ne shitje ne Vlore
Ne shitje

Prona ne shitje ne Vlore. Apartament me pamj...

€ 50,000
Prona ne shitje ne Vlore   Albanian Realtor Network ju prezanton për shitje një apart ...
1 65.00 m2details
Ne shitje

Apartamente ne shitje ne Vlore. 1+1 ne shitj...

€ 40,000
Apartamente ne shitje ne Vlore
1 1 70.00 m2details
Ne shitje

Shitje pronash ne Vlore. Apartament me nje d...

€ 48,000
Shitje pronash ne vlore
1 1 64.00 m2details
28
Ne shitje

Prone cilesore ne shitje. Papafingo ne sheti...

€ 260,000
Prone cilesore ne shitje
2 2 300.00 m2details
Ne shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore. Prane por...

€ 64,000
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore.
2 1 114.00 m2details
Ne shitje

Apartament me pamje deti ne shetitore. 2+1 n...

€ 100,000
Apartament me pamje deti ne shetitore.
2 1 98.00 m2details
Ne shitje

Apartamente te ndryshem ne shitje. 1+1, 2+1 ...

€ 54
Apartamente te ndryshem ne shitje
90.00 m2details

Compare Listings