click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
Advanced Search

Apartament ne shitje ne Vlore. !+1 me pamje deti

€ 46,000
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • October 18, 2022
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 55.00 m2

Pershkrimi i prones

Apartament ne shitje ne Vlore!

Albanian Realtor Network ofron një apartament 1+1 me pamje deti në shitje në Vlorë. Apartamenti ndodhet ne zonen e “Kalasë” në shëtitoren e re të qyteti të Vlorës. Objekti është një ndërtim u cilësisë së lartë dhe ka 8 kate + papafingo. Në katin zero ndodhen dyqane dhe ambiente të tjera shërbimi si bare restorante etj. Objekti ndodhet vetëm 50 metra nga stacioni i urbanit. Përball objektit ndodhet një parkim i bollshëm publik tek i cili mund të parkimi mjetin tuaj pa pagesë.

Zona
Zona ku ndodhet ku ndodhet ky apartament qe ofrojme per shitje  është vetëm 10 minuta me makinë nga qendra e qytetit. Në afërsi të nderteses ndodhen dyqane, supermarkete, bar e restorante. Gjithashtu përball objektit ndodhen dhe
disa fusha tenisi, basketbolli, dhe volejbolli. Objekti është një ndërtim i viteve të fundit me apartamente te
tipeve te ndryshme si 1+1 2+1, garsoniere dhe papafingo. Apartamentet kanë pamje nga deti ballore dhe anësore.
Ndërtesa ka një ashensor funksional dhe te bollshem. Mjediset e përbashkëta janë të mirëmbajtura nga administratori
i pallatit. Ky apartament në shitje në Vlorë shtë i tipit 1+1 dhe ka hapësira të bollshme si në ambientin e ndenjjes
dhe ate të fjetjes po ashtu dhe ballkoni është i bollshëm dhe këndor duke ofruar pamje të detit dhe malit. Dyert e
jashtme të apartamentit janë të blinduara dhe cilësore.

Kontakt

Kontaktoni agjentet tanë për të vizituar këtë pronë apo të tjera si këto në ofrojmë prona ne shitje ne Vlorë të tipit rezidencial dhe tregtar dhe të shërbimeve. Në ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh si ndërmjetësim në shitje të pasurive të  patundshme, qiradhënie, manaxhimin e pronës dhe vlerësimin paraprak të saj në tregun shqiptar. Besimin tuaj në e shpërblejmë duke ju ofruar pronat me te mira ne treg dhe duke ju asistuar në çdo hap të procesit të kalimit or pronësisë.

Prona ne shitje ne Vlore

Apartament ne plazh ne shitje ne Vlore

City:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 585
Price: € 46,000
Property Size: 55.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Viti i ndertimit: 2020-11-01
Sun 03 Dec
Mon 04 Dec
Tue 05 Dec
Wed 06 Dec
Thu 07 Dec
Fri 08 Dec
Sat 09 Dec
Sun 10 Dec
Mon 11 Dec
Tue 12 Dec
In Person
Video Chat
Your information

Other Agents

Henri Novruzaj

Henri Novruzaj

Office Manager

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Compare Listings