click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
Advanced Search

Dyqan ne shitje ne Vlore.

€ 150,000
Favorite
Dyqan ne shitje ne Vlore Dyqan ne shitje ne Vlore Dyqan ne shitje ne Vlore Dyqan ne shitje ne Vlore Dyqan ne shitje ne Vlore Dyqan ne shitje ne Vlore Dyqan ne shitje ne Vlore Dyqan ne shitje ne Vlore Dyqan ne shitje ne Vlore

Overview

  • Updated On:
  • January 30, 2023
  • 2 Bathrooms
  • 103.00 m2

Pershkrimi i prones

Dyqan ne shitje ne Vlore

Ofrojmë një dyqan në shitje në Vlore. Prona e tipit njësi shërbimi ndodhet në një nga zonat më të populluara të qytetit të Vlorës vetëm 30 metra largësi nga Bulevardi kryesor i qytetit. Dhe reth 200 metra distance nga sheshi Pavaresia në skelë. Gjatë viteve të fundit kjo zonë ka patur një zhvillim të menjëhershëm në harkun e pak viteve. Si rezultat i investimeve në infrastrukturë, Vlora e pronave në këtë zonë është rritur shumë kohët e fundit. Nëqoftëse jeni duke kërkuar një dyqan në shitje në Vlore,  kjo është një mundësi e volitshme për të investuar të ardhurat tuaja ose nëqoftëse dëshironi të hapni një biznes në fushën e shërbimeve ose tregtare.

Aktiviteti

Dyqani është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti si supermarket, restorant, bar apo çdo aktivitet tjetër tregtar industrial ose ushqimor. Zona duke qënë shumë e populluar ofron një mundësi të mirë për zhvillimin e çdo biznesi. Dyqani ka dy hyrje një në brendësi të ndërtesës dhe ajo kryesore në ballë. Aksesi i dyfishtë mund ra bëj atë të vlefshëm nëqoftëse përdoret si supermarket ose për furnizim e njësisë tregtare nga ana e pasme oa penguar zhvillimin e aktivitetit tregtar. Fakti që ky dyqan në shitje më Vlorë ka dy banjo e bën atë shumë të vlefshëm në rast se përdoret për bar apo restorant. Gjeresia gjatësia dhe lartësia optimale e kësaj njësie shërbimi e bën të përshtatshëm për çdo lloj biznesi tregtar industrial apo ushqimor.

Cmimi

Çmimi i shitjes është afërsisht 30% nën çmimin aktual të tregut të pasurive të patundshme në këtë zonë. Kjo e bën pronën akomaë tërheqëse për investitorët potencialë. Në të dy krahët e njësisë ndodhen biznese që funksionojnë gjatë gjithë vitit duke qenë një shembull konkret i vlerës së pamohueshme të pronës që ofrojmë për shitje kontaktoni agjentët më anë për të vizituar pronën apo për çdo pyetje që mund të keni.

State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 617
Price: € 150,000
Property Size: 103.00 m2
Bathrooms: 2
Sat 09 Dec
Sun 10 Dec
Mon 11 Dec
Tue 12 Dec
Wed 13 Dec
Thu 14 Dec
Fri 15 Dec
Sat 16 Dec
Sun 17 Dec
Mon 18 Dec
In Person
Video Chat
Your information

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Compare Listings