click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
Advanced Search

Prona ne shitje ne Vlore. Apartament me pamje deti.

€ 50,000
Favorite
Prona ne shitje ne Vlore Prona ne shitje ne Vlore Prona ne shitje ne Vlore Prona ne shitje ne Vlore Prona ne shitje ne Vlore Prona ne shitje ne Vlore Prona ne shitje ne Vlore Prona ne shitje ne Vlore Prona ne shitje ne Vlore

Overview

  • Updated On:
  • April 1, 2021
  • 1 Bathrooms
  • 65.00 m2

Pershkrimi i prones

Prona ne shitje ne Vlore

 

Albanian Realtor Network ju prezanton për shitje një apartament të tipit 1+1. Prona në Vlore ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të qytetit. Objekti ndodhet vetëm 30 metra larg nga deti pranë shëtitores së re të qytetit. Përball objektit ndodhet një hapsiren e bollshme publike parkimi ku ju mund të parkoni mjetin tuaj pa pagesë dhe pa rrezikuar të gjobiteni. Gjithashtu para objektit ndodhen dhe fushat e tenisit, basketbollit e të tjera, të cilat janë në dispozicionin tuaj pa pagesë. Ndërtesa ndodhet rreth 60-80 m nga stacioni i urbanit. Në katin zero të ndërtesës ku ndodhet  prona në shitje në Vlore, ndodhen disa njësi shërbimi si bare restorante atje. Në një rreze prej 50 metrash nga objekti gjenden disa dyqane dhe një supermarket. Objekti ndodhet vetëm pak minuta larg me makinë nga qendra e re e qytetit të Vlorës. Ju do të keni mundësinë të  shijoni plazhin dhe detin e pastër të zonës së ujit të ftohtë dhe shetitjet relaksuese në shëtitore në mbrëmje nëse bëni tuajën një mundësi si kjo prona në shitje në Vlore.  Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një objekti me cilësi të mirë ndërtimi. Në objekt ju mund të përdorni ashensorin cilësor dhe plot hapsirë. Vijon më tej me hapësirat e përbashkëta të bollshme. Dyert e blinduara me siguri të lartë. Apartamenti ka pamje deti dhe mali si rezultat i një ballkoni në formë këndore. Dyer e drirtare alumni dhe pllaka qeramike. Prona në shitje në Vlorë është e pershtatshme si për një investim afatgjatë, ashtu edhe për shfrytëzimin e saj për qiradhënie gjatë vitit dhe gjithashtu gjatë sezonit turistik. Me anë të sistemit tonë të menaxhimit të pronave ne ju sigurojmë të ardhura të kënaqur nga pronat juaj. 

 

Për pronat në Vlore  zgjidhja quhet Albanian Realtor Network.

City:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 348
Price: € 50,000
Property Size: 65.00 m2
Rooms: 2
Bathrooms: 1
Sun 03 Dec
Mon 04 Dec
Tue 05 Dec
Wed 06 Dec
Thu 07 Dec
Fri 08 Dec
Sat 09 Dec
Sun 10 Dec
Mon 11 Dec
Tue 12 Dec
In Person
Video Chat
Your information

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Ne shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore. Prane por...

€ 64,000
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore.
2 1 114.00 m2details
Ne shitje

Shitje pronash ne Vlore. Apartament me nje d...

€ 48,000
Shitje pronash ne vlore
1 1 64.00 m2details
Ne shitje

Apartamente ne shitje ne Vlore. 1+1 ne shitj...

€ 40,000
Apartamente ne shitje ne Vlore
1 1 70.00 m2details
Ne shitje

Apartamente te ndryshem ne shitje. 1+1, 2+1 ...

€ 54
Apartamente te ndryshem ne shitje
90.00 m2details

Compare Listings