Properties listed in Vlore

Apartament 2+1 dhe papafingo me qira. ̶...

Duke Filluar nga € 40 /Dite
Jepen me qira pushimesh ne Vlore apartament 2+1 dhe papafingo buze detit
Jepen me qira pushimesh ne Vlore apartament 2+1 dhe papafingo buze detit
11 90 m2full info
admin

Apartamente perball detit per qira pushimesh...

Duke filluar nga € 210 Jave
Apartamente perball detit per qira pushimesh
Apartamente perball detit per qira pushimesh
11 74 m2full info
admin

Rezidenca Poseidon Lungomare Vlore. Projekt ...

Duke filluar nga € 2,000 m2
REZIDENCA POSEIDON LUNGOMARE VLORE REZIDENCE BANIMI DHE SHËRBIMESH NE TE CILEN KA 11 KATE MBI TOKË E  DY KATE NËNTO [more]
REZIDENCA POSEIDON LUNGOMARE VLORE REZIDENCE BANIMI DHE SHËRBIMESH NE TE CILEN KA 11 KATE MBI TOKË E  DY KATE NËNTO [more]

Apartament ne shitje ne Vlore. !+1 me pamje ...

€ 46,000
Apartament ne shitje ne Vlore! Albanian Realtor Network ofron një apartament 1+1 me pamje deti në shitje në Vlorë. [more]
Apartament ne shitje ne Vlore! Albanian Realtor Network ofron një apartament 1+1 me pamje deti në shitje në Vlorë. [more]
11 55 m2full info
admin

Shitet apartament 1+1 ne shetitore. Ndertesa...

€ 37,000
Shitet apartament 1+1 ne shetitore                       &nb [more]
Shitet apartament 1+1 ne shetitore                       &nb [more]
11 65 m2full info
admin

Apartament ne shitje ne lungomare. 2+1 me pa...

€ 110,700
Apartament ne shitje ne lungomare
Apartament ne shitje ne lungomare
22 123 m2full info
admin

Prona ne shitje ne Vlore. Apartament me pamj...

€ 50,000
Prona ne shitje ne Vlore   Albanian Realtor Network ju prezanton për shitje një apartament të tipit 1+1. Prona [more]
Prona ne shitje ne Vlore   Albanian Realtor Network ju prezanton për shitje një apartament të tipit 1+1. Prona [more]
1 65 m2full info
admin

Apartamente ne shitje ne Vlore. 1+1 ne shitj...

€ 40,000
Apartamente ne shitje ne Vlore
Apartamente ne shitje ne Vlore
11 70 m2full info
admin

Shitje pronash ne Vlore. Apartament me nje d...

€ 48,000
Shitje pronash ne vlore
Shitje pronash ne vlore
11 64 m2full info
admin

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore. Prane por...

€ 64,000
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore.
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore.
21 114 m2full info
admin

Apartament me pamje deti ne shetitore. 2+1 n...

€ 100,000
Apartament me pamje deti ne shetitore.
Apartament me pamje deti ne shetitore.
21 98 m2full info
admin

Apartamente te ndryshem ne shitje. 1+1, 2+1 ...

€ 54
Apartamente te ndryshem ne shitje
Apartamente te ndryshem ne shitje
90 m2full info
admin

Compare Listings