click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Vlore

Jepet me qira

Apartament 2+1 dhe papafingo me qira. &#822...

Duke Filluar nga € 40 /Dite
Jepen me qira pushimesh ne Vlore apartament 2+1 dhe papafingo buze detit
1 1 90.00 m2details
Jepet me qira

Apartamente perball detit per qira pushimesh...

Duke filluar nga € 210 Jave
Apartamente perball detit per qira pushimesh
1 1 73.50 m2details
Rezidenca Poseidon Lungomare Vlore
Ne shitje

Rezidenca Poseidon Lungomare Vlore. Projekt ...

Duke filluar nga € 2,000 m2
REZIDENCA POSEIDON LUNGOMARE VLORE REZIDENCE BANIMI DHE SHËRBIMESH NE TE CILEN KA 11 KATE ...
Dyqan ne shitje ne Vlore
Ne shitje

Dyqan ne shitje ne Vlore.

€ 150,000
Dyqan ne shitje ne Vlore Ofrojmë një dyqan në shitje në Vlore. Prona e tipit njësi shërbim ...
2 103.00 m2details
Apartament në shitje në Vlorë
Ne shitje

Apartament ne shitje ne Vlore. !+1 me pamje ...

€ 46,000
Apartament ne shitje ne Vlore! Albanian Realtor Network ofron një apartament 1+1 me pamje ...
1 1 55.00 m2details

Compare Listings